Димер PROLUM (KNOB 30A) - це пристрій, що дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення.
Весь асортимент Контролерів та димерів для світлодіодної підсвітки та освітлення Пролюм за посиланням RGB контролери,підсилювачі та диммери Prolum для світлодіодних стрічок і світильників.
Димер PROLUM (KNOB 30A) має набір функцій:
- Управління яскравістю світла
- Автоматичне відключення
- Плавне включення і відключення світла
- Різні режими затемнення і миготіння
Характеристики
| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип пристрою | LED димер |
| Сила струму, А | 30.0А |
| Спосіб управління | Управління на корпусі |
| Робоча напруга | 12V-24V |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Вихідний струм | 30A |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 86 х 86 х 65 мм |
| Країна виробника товару | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
|
Сумісність із обладнанням Діммер сумісний з будь-якими світлодіодними стрічками, лампами, модулями , що працюють на DC5V, 12V або 24V. Може використовуватися з блоками живлення відповідної напруги та потужності. Ідеально поєднується з:
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Механическое |
| Напряжение | 24 В |
| Ток | 30 А |
| Количество каналов | 1 |
| Регулировка | Яркости |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24, 5-24 |
| Напряжение сети | 12-24 В, 5-24 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размеры | |
| Длина | 86 мм |
| Высота | 65 мм |
| Ширина | 86 мм |
Информация для заказа
- Цена: 325,78 ₴






