Контролер PROLUM SPI; RGB; SP107E; Wi-Fi; Series: HomeLink необхідний для керування кольором та яскравістю світлодіодних RGB стрічок. Із завантаженими на згадку однією або декількома програмами.
Основні функції контролера PROLUM SPI; RGB; SP107E; Wi-Fi; Series: HomeLink:
- Змінювати яскравість свічення
- Швидкість перемикання
- Зміни кольору в режимі плавного та стрибкоподібного перемикання.
Переваги контролера PROLUM SPI; RGB; SP107E; Wi-Fi; Series: HomeLink:
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Широкий асортимент моделей
- Надійність
- Доступна вартість
Характеристики
|
|---|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение | 24 В |
| Цветовая гамма | RGB |
| Регулировка | Яркости, Память последней настройки, Скорости, Пауза |
| Количество каналов | 5 |
| Рабочее напряжение (В) | 5-24 |
| Напряжение сети | 5-24 |
| Тип управления | Через смартфон |
| Размеры | |
| Высота | 22 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пульт управления | Через смартфон |
| Тип комплектующего | Контролер SPI |
Информация для заказа
- Цена: 758,34 ₴





