| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип зв'язку | Bluetooth |
| Тип пристрою | SPI контролер |
| Спосіб управління | Через смартфон |
| Робоча напруга | 5V, 12V, 24V |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | Д85хШ45хВ22мм |
| Додатково | Управління через програму: MagicLife; Android 4.0 чи IOS 9.0 або вище; |
| Країна виробника | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Потрібен шлюз для підключення | Ні |
Весь асортимент Контролерів та димерів для світлодіодної підсвітки та освітлення Пролюм за посиланням RGB контролери,підсилювачі та диммери Prolum для світлодіодних стрічок і світильників.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение | 24 В |
| Цветовая гамма | RGB |
| Регулировка | Яркости, Память последней настройки, Скорости, Пауза |
| Количество каналов | 3 |
| Рабочее напряжение (В) | 5-24 |
| Напряжение сети | 5-24 |
| Тип управления | Через смартфон |
| Размеры | |
| Высота | 22 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пульт управления | Через смартфон |
| Тип комплектующего | Контролер SPI |
Информация для заказа
- Цена: 829,46 ₴




