

Димер вбудований одноканальний ручного управління 12-24в 8А KNOB PROLUM 401012
Димер вбудований PROLUM 8A KNOB- це пристрій, що дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення.
Весь асортимент Контролерів та димерів для світлодіодної підсвітки та освітлення Пролюм за посиланням RGB контролери,підсилювачі та диммери Prolum для світлодіодних стрічок і світильників.
Димер вбудований PROLUM 8A KNOB має набір функцій:
- Управління яскравістю світла
- Автоматичне відключення
- Плавне включення і відключення світла
|
|---|
|
Сумісність із обладнанням Діммер сумісний з будь-якими світлодіодними стрічками, лампами, модулями , що працюють на 12V або 24V. Може використовуватися з блоками живлення відповідної напруги та потужності. Ідеально поєднується з:
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Механическое |
| Напряжение | 24 В |
| Ток | 8 А |
| Количество каналов | 1 |
| Регулировка | Яркости |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размеры | |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Вид изделия | димер |
Информация для заказа
- Цена: 217,04 ₴



