Пульт управління Led димера 4-Zone; ССT, Wi-Fi; TUYA; Чорний; Series: HomeLink PROLUM 404029
Пульт управління PROLUM 4-Zone; ССT; Wi-Fi; TUYA; Чорний; Series: HomeLink необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGB стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами.
Весь асортимент Контролерів та димерів для світлодіодної підсвітки та освітлення Пролюм за посиланням RGB контролери,підсилювачі та диммери Prolum для світлодіодних стрічок і світильників.
Основні функції Пульт управління PROLUM 4-Zone; ССT; Wi-Fi; TUYA; Чорний; Series: HomeLink:
- Змінювати яскравість світіння
- Швидкість перемикання
- Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання.
Переваги Пульт управління PROLUM 4-Zone; ССT; Wi-Fi; TUYA; Чорний; Series: HomeLink:
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Широкий асортименту моделей
- Надійність
- Доступна вартість
-
Виробник PROLUM Тип зв'язку Wi-Fi, Mesh Wi-Fi Тип пристрою LED димер Спосіб управління Пульт сенсорний, Через смартфон Ступінь захисту IP20 (не вологозахищений) Пульт керування Сенсорний Робоча температура -20 до 40 °C Розміри 120 х 53 х 20 мм Додатково Сумісний з Арт.404030 Країна виробника товару Китай Сумісність З можливістю керування зонами Гарантія 1 рік Серія HomeLink Потрібен шлюз для підключення Ні Екосистема Google Home, Home Assistant, Tuya Smart
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Яркости |
| Диапазон работы | 30 м |
| Размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Длина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зон | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 546 ₴











