


Диммер управления ZigBee; Wi-Fi; TUYA; 15A; Series: HomeLink PROLUM 404008
|
Диммер управления PROLUM ZigBee; Wi-Fi; TUYA; 15A; Series: HomeLink Весь асортимент Контролерів та димерів для світлодіодної підсвітки та освітлення Пролюм за посиланням RGB контролери,підсилювачі та диммери Prolum для світлодіодних стрічок і світильників. |
||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Автоматическое |
| Напряжение | 24 В |
| Ток | 15 А |
| Регулировка | Яркости, Скорости, Пауза, Память последней настройки |
| Рабочее напряжение (В) | 5-24 |
| Напряжение сети | 5-24 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размеры | |
| Длина | 130 мм |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пульт управления | Через смартфон |
| Тип комплектующего | Диммеры для светильников |
Информация для заказа
- Цена: 591,50 ₴



