Шлюз керування WIFI; ZigBee; Bluetooth; Multi Mode; SigMesh; Tuya; HomeLink PROLUM 404033
|
Шлюз управления PROLUMTM Характеристики
|
|---|
Весь асортимент Контролерів та димерів для світлодіодної підсвітки та освітлення Пролюм за посиланням RGB контролери,підсилювачі та диммери Prolum для світлодіодних стрічок і світильників.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Автоматическое |
| Напряжение | 5 В |
| Ток | 18 А |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размеры | |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип контроллера | Шлюз |
| Управление | Приложение на Android |
| Совместимость с | Google Home, Tuya |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, ZigBee |
Информация для заказа
- Цена: 1 677,13 ₴









