
Світлодіод королівським синім (Royal Blue) кольором світіння 700мА 1100лм PK2N-3LDE-SD royal blue PROLIGHT 8192
27,76 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 8192
+380 (67) 340-68-95
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіод PK2N-3LDE-SD royal blue
Світлодіод PK2N-3LDE-SD Royal Blue - світлодіод з королівським синім (Royal Blue) кольором світіння.
Потужність: 3Вт.
Робочий струм світлодіода: 350-700мА.
Світловий потік: 620-1100Лм.
Кут випромінювання: 130°.
Розмір: 3.5х3.5х1.9мм.
Сумісний з Cree XP-C / XP-E / XP-G.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ProLight Opto |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Длина | 3.5 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Высота | 2 мм |
| Цвет свечения | Синий |
| Максимальный ток | 0.7 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная мощность рассеивания | 3 Вт |
| Световой поток | 1100 лм |
| Максимальное прямое напряжение | 3.2 В |
| Максимальный прямой ток | 700мА |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 27,76 ₴



