
Світлодіод з жовтим (yellow) кольором світіння. 700мА 150лм PK2E-3LPE-YSD yellow PROLIGHT 15393
Світлодіод PK2E-3LPE-YSD yellow
Світлодіод PK2E-3LPE-YSD yellow - світлодіод з жовтим (yellow) кольором світіння.
Потужність: 3Вт.
Робочий струм світлодіода: 350-700мА.
Світловий потік: 89-150Лм.
Кут випромінювання: 130°.
Розмір: 3.5х3.5мм.
Сумісний з Cree XP-C / XP-E / XP-G.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ProLight Opto |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Длина | 3.5 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Высота | 2 мм |
| Цвет свечения | Желтый |
| Максимальный ток | 0.7 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная мощность рассеивания | 3 Вт |
| Световой поток | 150 лм |
| Максимальное прямое напряжение | 3.2 В |
| Максимальный прямой ток | 700мА |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 29,58 ₴



