Світлодіодна LED стрічка SMART 12вольт 14.4Вт 5050\60 IP20 Series "SMART" RGB (Pixel Full Color) PROLUM 320052о
Світлодіодна LED стрічка SMART 12V PROLUM IP20 5050\60 являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Основне застосування світлодіодної стрічки SMART 12V PROLUM IP20 5050\60:
Для інтер'єрного освітлення:
- Натяжних стель
- Підсвічування меблів
- Робочої зони кухні
- Ванної кімнати
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
- Виділити контури будівлі
- Освітлення вітрин, вивісок
- Об'єктів реклами
- Контурне підсвічування фар
Переваги світлодіодної стрічки SMART 12V PROLUM IP20 5050\60:
- Висока якість продукту
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Економія до 90% електроенергії
- Простота монтажу
- Широкий спектр застосування
- Надійність
- Доступна вартість
-
Мінімальне замовлення 5 метрів (1 упаковка) Виробник PROLUM Виробник світлодіодів EPISTAR Серія "Smart" Тип товару Світлодіодна стрічка Тип світлодіода SMD 5050 Колір RGB (Pixel Full Color) Тип чипа WS2818b Споживана потужність 14.4 Вт\метр Сила струму 1.20 А\метр Кількість світлодіодів 60 шт./метр Яркость на светодиод 16-18 Lm\LED Світловий потік 1000 Лм/м Ступінь захисту IP20 (не вологозахищена) Робоча напруга 12V Колір підкладки (плати) Біла Упаковка 5м (1 упаковка) Робоча температура -20 до 40 °C Кут розсіювання 120° Кратність різання 2,5 см (3 світлодіода) Ширина стрічки 10 мм Розміри 10 х 5000 мм Строк служби LED 40,000 годин Гарантія 12 місяців Додатково Кількість контактів : 4 PIN Країна виробника товару Китай
-
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Постачання тільки бабінами по 5 метрів.
Весь асортимент Світлодіодні стрічки Prolum 5 вольт, 12 вольт, 24 вольт , 48 вольт , 220 вольт по посиланню Світлодіодні стрічки Prolum 5 вольт, 12 вольт, 24 вольт , 48 вольт , 220 вольт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB SMART |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Мощность | 14.4 Вт |
| Количество светодиодов | 60 шт |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Напряжение | 12 В |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Количество метров в бабине | 5 м |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Интервал резки | 1.5 см |
| Угол свечения | 115 град. |
| Длина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Светодиодов шт/м | 60 |
| Класс ленты | Стандарт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная мощность | 12 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Основные | |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Количество режимов свечения | 1 |
| Режим работы | Статический |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Степень защиты | IP20 |
| Вид изделия | Светодиодная адресная лента |
| Кількість світлодіодів на 1м.п. | 60 |
| Угол рассеивания | 120 град. |
Информация для заказа
- Цена: 200,20 ₴/м








