

Мережевий адаптер PROLUM 12 вольт 12Вт 1А Series "PD" 224001
Блок живлення PROLUM 12V Series "P" - надійне та ефективне обладнання, яке забезпечує перетворення мережевих 220В на стабільну напругу 12В. Такі блоки живлення для світлодіодної стрічки, неонової стрічки, камер відеоспостереження, СКУД та іншого обладнання гарантуватимуть максимальну безпеку під час експлуатації, захищаючи від перенапруги та інших дефектів у мережі. Може застосовуватися в промисловій та побутовій автоматиці, щоб гарантувати високу якість напруги для сумісних із напругою пристроїв.
Весь асортимент блоків живлення 12вольт по посиланню Блоки живлення 12вольт ( блоки живлення ) постійної напруги
Характеристики
|
|---|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип стабилизации | По напряжению |
| Минимальное входное напряжение | 110 В |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 12 Вт |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 77 мм |
| Высота | 28 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность (Вт) | 24 |
| Степень защиты | IP20 |
| Выходное напряжение (В) | 12 |
| Тип изделия | Мережевий адаптер |
| Розмір роз'єму живлення | 5,5х2,5мм |
Информация для заказа
- Цена: 103,28 ₴



