
Контролер SR-2839 димування та регулювання температури світіння однозональний 2 канала з пультом SR-1029CCT SUNRICHER 7677
LED контролер однозональний з пультом SR-2839CCT
Напруга живлення, V ?12-24V
Термін гарантії ?3 роки
Бренд ?SUNRICHER
Кількість вихідних каналів ?2 канали
Максимальний струм на канал, А/кан. ?5.0
Дані (сигнал)RF: 434/868/915MHz
Тип корпусу ?пластик
Ступінь захисту ?IP20
RF тип; Димування та регулювання температури світіння. Сенсорне кільце служить для регулювання температури світіння. Контролер SR-1029 у комплекті (46*145*16).
Розміри пульта: 47,9*120*17.6 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Количество каналов | 2 |
| Размеры | |
| Высота | 16 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Длина | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пульт управления | RF |
| Кількість зон | 1 |
| тип поставки | контролер з пультом |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 502,50 ₴



