
Панель настільна SR-2836D (B) /1 зона, чорний корпус/ LED димера SR-1009х 8148
Панель настільна SR-2836D (B) /1 зона, чорний корпус/
Панель настільна SR-2836D (B) /1 зона, чорний корпус/ - настільна панель керування для одноколірних LED-стрічок високої якості від виробника SUNRICHER.
Основні характеристики:
- Стильна панель зі скла.
- Простота з'єднання з приймачем (контролером).
- Для використання з контролерами - SR-1009x.
- Бездротове радіочастотне керування - RF.
- Тип панелі керування - настільна.
- Панель з 1 зоною керування.
- Дозволяє плавно без мерехтіння вмикати/вимикати світло та регулювати його яскравість.
- Живлення 3V (CR2025).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Увімкнення/вимкнення - натискання на регулятор, що обертається.
- Збільшення яскравості - обертання регулятора за годинниковою стрілкою.
- Зменшення яскравості - обертання регулятора проти годинникової стрілки.
Розмір 100*65*74 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Количество каналов | 1 |
| Размеры | |
| Высота | 65 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Длина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зон | 1 |
| Пульт дистанционного управления | RF |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Пульт диммера |
| Напруга живлення, В | 3V (CR2025) |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 852,81 ₴



