Світлодіод синій 3Вт 700мА 55лм 465нм PM2E-3LBE-SD PROLIGHT 10909
Світлодіод синій PM2E-3LBE-SD аналог PM2B-3LBE Діапазон робочого струму: 350-700 мА, Напруга живлення: 3.0 В. (при 350ma), Світловий потік: 22 лм. (При 350ma), Кут: 130 град., Колір світіння : синій, 45лм @ 700mA
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ProLight Opto |
| Страна производитель | Тайвань |
| Высота | 2.6 мм |
| Длина | 14.2 мм |
| Ширина | 7.26 мм |
| Цвет свечения | Синий |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Тип модуля | Силовой |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір випромінювання | синій 465 нм |
| Максимальное прямое напряжение | 3.1 В |
| Максимальный прямой ток | 0.7 |
| Назначение диода | Генераторный |
| Напряжение | 3.2 в |
| Световой поток | 55 лм |
| Тип диода | светодиод emitter |
Спецификации
Информация для заказа
- Цена: 35,94 ₴



