Світлодіод ультрафіолетовий 425нм 700мА 880мВт PK2N-3LLE-L ProLight Phenix 3535 8189
Ультрафіолетовий світлодіод високої потужності. Radiometric Power (mW) : 515-615mW довжина хвилі: 415 nm -435 nm бін (R/1/B)
Світлодіод PK2N-3LLE-L UV-L (УФ) - світлодіод з ультрафіолетовим (UV-L) кольором світіння.
Потужність: 3Вт.
Робочий струм світлодіода: 350-700мА.
Світловий потік: 480-880Лм.
Кут випромінювання: 130°.
Розмір: 3.5х3.5х1.9мм.
Сумісний з Cree XP-C / XP-E / XP-G.
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ProLight Opto |
| Страна производитель | Тайвань |
| Высота | 1.9 мм |
| Длина | 3.5 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Цвет | Фиолетовый |
| Цвет свечения | Ультрафиолетовый |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество светодиодов | 1 шт. |
| Колір випромінювання | ультрафіолетовий 425нм |
| Максимальная мощность | 3 Вт |
| Напряжение | 3.7 в |
| Световой поток | 880 лм |
| Угол свечения | 120 град. |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 113,30 ₴



