Алюмінієвий профіль гнучкий для світлодіодного неону 8x16мм 1м PROLUM 501122
Алюмінієвий профіль гнучкий для світлодіодного неону 6x12мм 1м PROLUM
Весь асортимент світлодіодного неону 5вольт, 12вольт, 24вольт, 220вольт і асексуарів за посиланням Світлодіодний гнучкий неон 5вольт,12вольт, 24вольт, 220вольт
|
|---|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодный неон |
| Степень защиты, IP | IP68 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Интервал резки | 100 см |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 12 мм |
| Форма | Линейная |
| Цвет | Белый |
| Вид изделия | алюмінієвий профіль |
| Ширина ленты | 6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 109,20 ₴/пог.м



