
Світлодіодний мініатюрний модуль 12вольт 1.08 Вт 110 лм IP65 7000К з лінзою 160º Mini 3 SWPower
45,50 ₴
43,22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Mini 3
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний модуль SMD 2835 1.08Вт, потужний мініатюрний модуль з кутом розсіювання 160 градусів, що дозволяє відмінно підсвітити букви, вивіски, лайтбокси товщиною від 5 см т.д., має волого-пилу IP65, за рахунок цього може використовуватися на вулиці у відкритому виді..5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SWP |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас стрічки | Преміум |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 1.08 Вт |
| Максимальний крок встановлення | 170 мм |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 110 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 160 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 7000K |
| Габарити | |
| Висота | 9.4 мм |
| Довжина | 41.2 мм |
| Ширина | 10.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | DC 12 Вольт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,22 ₴



