Світлодіодна стрічка 48 вольт 6Вт 50 м бабіна 2835-84-IP20-NW-12-48 RJ0284TJ-A нейтральна 4000K Рішанг 13897о
361,27 ₴/пог.м
307,08 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13897+
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Можливість монтажу світлодіодної стрічки відрізком 50м, що працює від одного блоку живлення! Крок різу - 166 мм. 3 роки гарантії. Температура свічення 4000K.
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Поставка тільки бабінами по 50 метрів.
Весь асортимент світлодіодних стрічок 24 та 48 вольт RISHANG по посиланню Світлодіодні стрічки RISHANG 24 та 48 вольт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang Optoelectronics |
| Країна виробник | Китай |
| CRI | Ra>80 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість метрів в бабіні | 50 м |
| Кількість світлодіодів | 84 шт. |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 48 В |
| Світловий потік | 608 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кут свічення | 115 град. |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Упаковка | Бабіна 50м |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Колір випромінювання | білий нейтральний 4000К |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Тип харчування | DC 48 вольт |
| Режим роботи | Статичний |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Мінімальна робоча температура | -25 |
| Довжина | 50000 |
| Кількість світлодіодів на 1м. п. | 84 |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Мінімальній крок встановлення | 166 мм |
| Вид виробу | світлодіодна стрічка 48 вольт |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Кратність різу (мм) | 166 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 307,08 ₴/пог.м



