Драйвер лед світильника 8 Вт 350 мА 13-21 вольт CC8W350 KGP 17859
Джерело живлення CC8W350 зі стабілізацією струму (CC) високої якості від виробника KGP. Застосовується для забезпечення живлення світлодіодного обладнання шляхом перетворення змінного струму на постійний.
Вих.напруга 13...21В, вих.струм 0,35А.
Потужність - 10W.
Матеріал корпусу - пластик.
Стандарт безпеки EN61347-2-13:2014/A1:2017.
Розмір 38*30*20 мм.
Весь асортимент драйверів по посиланню Блоки живлення драйвери лед світильників оптом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KGP-Electronics |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | По струму |
| Мінімальна вхідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 0.35 А |
| Вихідна напруга | 21 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 13 В |
| Вихідна потужність | 8 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Навісний |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип | Промисловий |
| Тип комплектующего | Драйвер для світильника |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вироби | Драйвер |
| Ступінь захисту | IP44 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 288,31 ₴



