Магнітний трековий світильник M25 30 Вт 220 вольт серія ST 4000K 2650 лм 120 градуса 761011
Магнітний трековий світильник M25 30 Вт 220 вольт серія ST 4000K 2650 лм 120 градуса
Всі світильники магнітної трекової системи 220 вольт за посиланням
Магнітна трекова система 220 вольт
| Бренд | PROLUM |
|---|---|
| Категорія товара | Світильники |
| Клас якості | PRO |
| Колір світіння | Білий 4000K |
| Тип товару | Магнітний трековий світильник |
| Серія | ST |
| Підтримка димування | не підтримується |
| Тип світильника | Спот |
| Тип розсіювача | Без розсіювача |
| Спосіб монтажу світильника | Накладний |
| Форма світильника | Циліндр |
| Виробник світлодіодів | BRIDGELUX |
| CRI | 90% |
| Колір корпусу | Чорний |
| Світловий потік | 2650 Lm |
| Строк служби LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Сила струму, А | 0.14А |
| Споживана потужність | 30W |
| Робоча напруга | 220V |
| Кут світла | Розсіяний |
| Кут розсіювання | 120 градусів |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | 70х145 |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Країна виробника товару | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 2650 лм |
| Кут свічення | 24 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Діаметр | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 259,26 ₴



