Магнітний трековий світильник М25 27 Вт 220вольт серії LR 4000K 1650 лм PROLUM 761003
Магнітний трековий світильник М25 27 Вт 220вольт серії LR 4000K 1650 лм PROLUM
Всі світильники магнітної трекової системи 220 вольт за посиланням
Магнітна трекова система 220 вольт
| Бренд | PROLUM |
|---|---|
| Категорія товара | Світильники |
| Клас якості | PRO |
| Колір світіння | Білий 4000K |
| Тип товару | Магнітний трековий світильник |
| Серія | LR |
| Підтримка димування | не підтримується |
| Тип світильника | Лінійний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Спосіб монтажу світильника | Накладний |
| Форма світильника | Прямокутний |
| Виробник світлодіодів | OSRAM |
| CRI | 90% |
| Колір корпусу | Чорний |
| Світловий потік | 1650 Lm |
| Строк служби LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Сила струму, А | 0.12А |
| Споживана потужність | 27W |
| Робоча напруга | 220V |
| Кут світла | Розсіяний |
| Кут розсіювання | 24 градуси |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | 600х25х42 |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Країна виробника товару | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 27 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 1650 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299,09 ₴



