Магнітний трековий світильник М25 7Вт 220вольт серії PST підвісний 4000K 650лм PROLUM 761018
Магнітний трековий світильник М25 7Вт 220вольт серії PST підвісний 4000K 650лм PROLUM
Всі світильники магнітної трекової системи 220 вольт за посиланням
Магнітна трекова система 220 вольт
| Бренд | PROLUM |
|---|---|
| Категорія товара | Світильники |
| Клас якості | PRO |
| Колір світіння | Білий 4000K |
| Тип товару | Магнітний трековий світильник |
| Серія | PST |
| Підтримка димування | не підтримується |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип розсіювача | Без розсіювача |
| Спосіб монтажу світильника | Підвісний |
| Форма світильника | Циліндр |
| Виробник світлодіодів | BRIDGELUX |
| CRI | 90% |
| Колір корпусу | Чорний |
| Світловий потік | 650 Lm |
| Строк служби LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Сила струму, А | 0.03А |
| Споживана потужність | 7W |
| Робоча напруга | 220V |
| Кут світла | Спрямований |
| Кут розсіювання | 24 градуси |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | 70х52 |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Країна виробника товару | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 650 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 176,88 ₴



