Магнітний трековий світильник М25 10Вт 220вольт серії PG підвісний 4000K 650лм PROLUM 761017
Магнітний трековий світильник М25 10Вт 220вольт серії PG підвісний 4000K 650лм PROLUM
Всі світильники магнітної трекової системи 220 вольт за посиланням
Магнітна трекова система 220 вольт
| Бренд | PROLUM |
|---|---|
| Категорія товара | Світильники |
| Клас якості | PRO |
| Колір світіння | Білий 4000K |
| Тип товару | Магнітний трековий світильник |
| Серія | PG |
| Підтримка димування | не підтримується |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Спосіб монтажу світильника | Підвісний |
| Форма світильника | Циліндр |
| Виробник світлодіодів | BRIDGELUX |
| CRI | 90% |
| Колір корпусу | Чорний |
| Світловий потік | 650 Lm |
| Строк служби LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Сила струму, А | 0.05А |
| Споживана потужність | 10W |
| Робоча напруга | 220V |
| Кут світла | Спрямований |
| Кут розсіювання | 120 градусів |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | Ф100 |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Країна виробника товару | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 650 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 165,80 ₴



