Світлодіодна стрічка 12 вольт 4.8 Вт 2835-60-IP20-WW-8-12 RV0860TA-A 2700К 518лм Рішанг Rishang 19451
153,79 ₴/пог.м
135,34 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19451+
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна стрічка RV0860TA-A 5000*8mm, температура експлуатації -25 ... +60 °C CRI>80. Стрічка високої якості, радіус вигину не менше 5см.
Весь асортимент світлодіодних стрічок 12 вольт RISHANG по посиланню Світлодіодні стрічки 12 вольт RISHANG
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Поставка тільки бабінами по 5 метрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 4.8 Вт |
| Колірна температура | 2700К |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| CRI | Ra>80 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтервал різання | 5 см |
| Світловий потік | 518 лм |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Максимальна потужність Вт | 4,8 |
| Робоча напруга | 12 |
| Кількість світлодіодів на 1м. п. | 60 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Робоча напруга (В) | 12 |
| Тип вироби | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Світловий потік,лм | 518 |
| Максимальна потужність, Вт | 4,8 |
| Індекс CRI | 80 |
| Ширина стрічки,мм | 8 |
| Гарантійний термін (місяців) | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135,34 ₴/пог.м



