
Світлодіодний модуль торцевої підсвітки лайтбоксів 1,32Вт 10х60 градусів 12 вольт 7000К IP65 SWPower
45,50 ₴
43,22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: торцевий1.32
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіод кластер для торцевої підсвітки лайтбоксів. З успіхом також можна використовувати для створення світлових занавісів в торгових вітринах. Кількість світлодіодів на модулі: 1 шт., Потужність 150 лм, Колір світіння: білий холодний, 7000 K, IP65 . Кут випромінювання 10*60 градусів.Віддаль між центрами модулів Розміри 34,5х23х11,5мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SWP |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 1.32 Вт |
| Максимальний крок встановлення | 170 мм |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 150 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | SMD3030 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 10 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 7000K |
| Габарити | |
| Висота | 11.5 мм |
| Довжина | 35.5 мм |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,22 ₴



