Світлодіод XPGDWT-B1-0000-00KE7 3000K 5Вт 2000мА 700лм CREE 9362
Параметри XPGDWT-B1-0000-00KE7 3000K
Кут випромінювання125
Термін гарантії ?1 рік
Колір (світіння) ?3000K
Бренд CREE
Тип світлодіодів3.5x3.5mm CREE
Робочий струм світлодіода, mA350 ... 2000
Світловий потік (min), Lm164
Світловий потік (max), Lm700
ня 20шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CREE |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 3.45 мм |
| Ширина | 3.45 мм |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип | Світлодіод |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Колір випромінювання | тепло білий 3000К |
| Колірна температура | 3000 |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Максимальна потужність розсіювання | 5 Вт |
| Максимальна постійна зворотна напруга | 3.3 В |
| Максимальний прямий струм | 2000мА |
| Призначення діода | Генераторний |
| Напруга | 3.3 в |
| Світловий потік | 700 лм |
| Тип діода | XT-E |
| Кут свічення | 115 град. |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 45,50 ₴



