Світлодіодна стрічка 12вольт 9Вт 2835-120-IP20-NW-8-12 RL08C0TA-5 4000K CRI90 RISHANG 20826
204,30 ₴/пог.м
179,78 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20826+
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна стрічка RL08C0TA-5 CRI90
Напруга живлення, V12V
Світловий потік, Lm 1105
Термін гарантії 3 роки
Потужність споживання, W 9
Бренд RISHANG
Тип світлодіодів2835
Ширина 8 mm
Кількість світлодіодів 120 шт.\м.
Ступінь захисту стрічки IP20
Індекс CRI CRI 90
Весь асортимент світлодіодних стрічок 12 вольт RISHANG по посиланню Світлодіодні стрічки 12 вольт RISHANG
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Поставка тільки бабінами по 5 метрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 9 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP33 |
| CRI | Ra>90 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Світловий потік | 1005 лм |
| Кут свічення | 115 град. |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Котушка |
| Максимальна потужність | 9 Вт |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Тип харчування | DC 12 Вольт |
| Режим роботи | Статичний |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Мінімальна робоча температура | -25 |
| Напуга живлення DC вольт | 12 |
| Кількість світлодіодів на 1м. п. | 120 |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Максимальна потужність Вт | 9,0 |
| Робоча напруга | 12 |
| Ступінь захисту | IP33 |
| Індекс CRI | 90 |
| Ширина стрічки,мм | 8 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 179,78 ₴/пог.м



