
Світлодіодна стрічка 2835-120-IP33-WW-8-12 R00C0TA-A 2900К (meat) для підсвічування мяса Рішанг Rishang 20698
246,61 ₴/пог.м
217,02 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20698+
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стрічка з колірною температурою 2900К, яка має рожевий відтінок - ідеально підходить для підсвічування м'яса. Потужність 14.4Вт/м та 120 діодів на метр дуже чудово підходять для підсвічування будь яких полиць та ларів.
Весь асортимент світлодіодних стрічок 12 вольт RISHANG по посиланню Світлодіодні стрічки 12 вольт RISHANG
Світлодіодна стрічка 2835-120-IP33-WW-8-12 R00C0TA-A 2900К (meat)
Напруга живлення, V 12V
Світловий потік, Lm 1
Термін гарантії 3 роки
Колір (світіння) 2900K
Потужність споживання, W 14.4
Бренд RISHANG
Тип світлодіодів2835
Ширина 8 mm
Кількість світлодіодів 120 шт.\м.
Ступінь захисту стрічки IP33
Індекс CRI CRI 80
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Поставка тільки бабінами по 5 метрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Колірна температура | 2900K |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| CRI | Ra>80 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Кут свічення | 115 град. |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Робоча напруга | 12 |
| Кількість світлодіодів на 1м. п. | 120 |
| Робоча напруга (В) | 12 |
| Тип вироби | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Ширина стрічки,мм | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217,02 ₴/пог.м



