

Світлодіодна стрічка СОВ 12 вольт 10 Вт СОВ480 IP20 серія SG 6000К Prolum 320054о
191,56 ₴/м
172,40 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 320054+
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна стрічка СОВ 12 вольт 10 Вт СОВ480 IP20 серія SG 6000К Prolum
Весь асортимент Світлодіодні стрічки Prolum 5 вольт, 12 вольт, 24 вольт , 48 вольт , 220 вольт по посиланню Світлодіодні стрічки Prolum 5 вольт, 12 вольт, 24 вольт , 48 вольт , 220 вольт
|
Характеристики
|
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Кількість світлодіодів | 480 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Світлодіодів шт/м | 480 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір випромінювання | холодно-білий 5700К |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип вироби | Світлодіодна стрічка СОВ |
| Робоча напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172,40 ₴/м



