Світлодіодна стрічка 12 вольт 9,6 Вт 2835-120-IP20-8-12 RV08COTA-A Рішанг 4000К Rishang 19547
від 207,48 ₴/пог.м
від 182,58 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19547
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна стрічка RV08C0TA-A
Напруга живлення, V 12V
Світловий потік, Lm 1024
Термін гарантії3 роки
Потужність споживання, W 9.6
Бренд RISHANG
Тип світлодіодів2835
Ширина 8 mm
Кількість світлодіодів 120 шт.\м.
Ступінь захисту стрічки IP20
Індекс CRI CRI 80
Весь асортимент світлодіодних стрічок 12 вольт RISHANG по посиланню Світлодіодні стрічки 12 вольт RISHANG
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Поставка тільки бабінами по 5 метрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 9.6 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| CRI | Ra>80 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Світловий потік | 1102 лм |
| Кут свічення | 115 град. |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Ширина стрічки,мм | 8 |
| Індекс CRI | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 182,58 ₴/пог.м



