
Блок живлення з контролером RGB\RGB+W\RGB+CCT Tuya Zigbee; 240W (DC24V; IP20; 10А) SERIES "SPH Slim 24 вольта 240 Вт PROLUM 252009
1 805,44 ₴
1 642,95 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 252009
Блок живлення PROLUM™ 24V Series "SPH" – це трансформатор, який здатний перетворювати вхідну напругу 220В з мережі на постійну напругу 24В. Такі імпульсні блоки живлення 24В стануть чудовим рішенням для неонового та світлодіодного освітлення, систем безпеки, вимірювального обладнання тощо. Це не тільки гарантує стабільну, а й довговічну роботу всього підключеного обладнання. Відсутність стрибків напруги позитивно вплине на роботу підключеного обладнання.
Блоки живлення для світлодіодної стрічки даної серії мають компактні розміри, тому не буде проблем з пошуком потрібного місця для встановлення. Має пасивне охолодження, тому навіть при тривалій роботі не буде перегріватися. Також охолодження сприяє перфорація на металевому корпусі виробу. Додатково встановлений захисний кожух, який сприятиме захисту від зовнішніх факторів. Індекс захисту – IP20. Працює у широкому діапазоні температур – від -25 до +40 градусів за Цельсієм.
Може працювати із вхідною напругою від 180 до 265V. Залежно від обраної моделі, потужність блоку живлення для ЛЕД стрічки може змінюватись в діапазоні від 36 до 350W, від чого залежить і сила струму. Коефіцієнт потужності моделі – 86%. Передбачено захист від короткого замикання та захист від перевантаження під час роботи. Під час виробництва застосовувалися виключно якісні комплектуючі, тому гарантія – 2 роки.
Ключові особливості блоку живлення PROLUM 24V Series "SPH"
-
Ультратонкий дизайн, який без проблем впишеться в будь-який інтер'єр.
-
Універсальне рішення, яке підходить для підключення будь-якого типу обладнання із таким споживанням.
-
При виробництві використовувалися якісні комплектуючі та інноваційні рішення.
-
Ефективна пасивна система охолодження, яка справляється з перегріванням блоку живлення.
-
Блок живлення для світлодіодної стрічки 24 вольт знаходиться у надійному захисному кожусі.
-
Особисте виробництво дозволяє нам надавати вигідні ціни на обладнання.
-
Існують моделі з різним рівнем напруги – від 36 до 350W, а коефіцієнт потужності – 86%.
-
Здатні працювати у широкому діапазоні температур – від -25 до +40 градусів за Цельсієм.
-
Весь асортимент блоків живлення 24вольт по посиланню Блоки живлення 24вольт ( джерела живлення 24 вольт ) постійної напруги
Виробник PROLUM Тип товару Блок живлення Тип джерела живлення Імпульсний Вихідна напруга 24V Особливості з вбудованим RGB контролером Тип охолодження Пасивне Тип корпуса Блоки живлення в захисному кожусі, Ультратонкі блоки живлення Серія "SPH" Потужність 240W Вхідна напруга 175V-265V Коефіцієнт потужності 86% Ступінь захисту IP20 (Негерметичний) Робоча температура -25 до 40°С Додатково Для LED стрічки RGB; RGB-W; RGB-CCT; Для підключення потрібен шлюз Арт;751025 Підстроювання вихідної напруги Відсутня Захист Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перенапруги Вихідний струм 10A Розміри ДхШхВ 205×59×29мм Країна виробника товару Китай Гарантія 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип монтажу | На корпус |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Дистанційне управління | Так |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Промисловий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вироби | блок живлення з контролером RGB\RGB+W\RGB+CCT Tuya Zigbee |
| Вихідна напруга (В) | 24 |
- Ціна: 1 642,95 ₴



