Міні світлодіодний модуль 3014 0.3Вт 35лм IP65 Mini 2 7000К SWPower
Бюджетне рішення для маленьких букв і складних форм з глибиною 30 – 70 мм. Завдяки підвищеної яскравості досягається відмінна освітленість вивіски. При глибині 70 мм крок за центрами модуля складе 70 мм
Весь асортимент світлодіодних модулів за посиланням Світлодіодні модулі SWPower для реклами
Особливості та переваги- Маленькі розміри 18 * 8 * 2.9
- Падіння яскравості < 20% протягом двох років
- CRI більше 70
- Високий рівень захисту IP65
- Гарантія 2 роки
| Кольори |
білий 6500K |
|---|---|
| Тип кристала |
SMD 3014 |
| Світловий потік |
35 lm |
| Потужність |
0.3 W |
| Кут променя |
120° |
| Напруга |
12V DC |
| Гарантія |
2 роки |
| Захист |
IP 65 |
| Серія |
Mini |
| Глибина |
30-60 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SWP |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 0.3 Вт |
| Світловий потік | 35 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Мінімальній крок встановлення | 20 мм |
| Максимальний крок встановлення | 70 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світлодіодів | SMD3014 |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 2.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20,74 ₴



