Світлодіодна стрічка RGB+4000K/SMART 5050-60-IP20-RGBW/SMART-12-24 (UCS512/DMX) RGB+4000-4300K 19685
Світлодіодна стрічка 5050-60-IP20-RGBW/SMART-12-24 (UCS512/DMX) RGB+4000-4300K
Світлодіодна SMART RGB-W(4000) стрічка з керуванням групою пікселів, живлення 24В, ширина різу 10см, 6 діодів на 1 сегмент (10см), 1 чіп UCS512 на сегмент (10см), 10 сегментів (60 діодів) на 1м. Використовується для відтворення світлових ефектів біжучих пікселів.
Весь асортимент світлодіодних стрічок 24 та 48 вольт RISHANG по посиланню Світлодіодні стрічки RISHANG 24 та 48 вольт
Світлодіодна стрічка 5050-60-IP20-RGBW/SMART-12-24 (UCS512/DMX) RGB+4000-4300K
Напруга живлення, V 24V
Світловий потік, Lm 1
Термін гарантії 3 роки
Колір (світіння) RGBW/SMART
Потужність споживання, W 17
Бренд CHINA
Тип світлодіодів5050
Ширина 12 mm
Кількість світлодіодів 60 шт.м.
Ступінь захисту стрічки IP20
Індекс CRI Non CRI
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Поставка тільки бабінами по 5 метрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB SMART |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 17 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кут свічення | 115 град. |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Котушка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Максимальна потужність | 17 Вт |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Колір випромінювання | RGB/SMART |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Тип харчування | DC 24 Вольт |
| Режим роботи | Динамічний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напуга живлення DC вольт | 24 |
| Кількість світлодіодів на 1м. п. | 60 |
| Тип вироби | Світлодіодна стрічка SMART |
- Ціна: 783,56 ₴/м



