Світлодіодна стрічка 2835-120-IP20-WW/SMART-10-24 (chip UCS1903) 3000К 19888
Світлодіодна стрічка 2835-120-IP20-NW/SMART-10-24 (chip UCS1903) 4000-4300K CRI90
Світлодіодна SMART стрічка з білими діодами 4000К, ширина різання 5 см — 6 діодів, на 6 діодів 1 чип 1903, 20 сегментів/чепів на 1 м. Використовується для відтворення світлових ефектів бігких пікселів. працює з контролером арт. 19687 — SR-BG-3KEY-02, і контролером для сходів арт 19596 — ES32 контролер сходового освітлення.
Світлодіодна стрічка 2835-120-IP20-NW/SMART-10-24 (chip UCS1903) 4000-4300K CRI90
Напруга живлення, V ?24V
Світловий потік, Lm ?1800
Термін гарантії ?3 роки
Колір (світіння) ?NW/SMART
Потужність споживання, W ?18
Бренд ?CHINA
Тип світлодіодів2835
Ширина ?10 mm
Кількість світлодіодів ?120 шт./м.
Ступінь захисту стрічки ?IP20
Індекс CRI ?CRI 90
Заплутані товари19687
Внимание! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Постачання тільки бабинами по 5 метрів.
Весь асортимент світлодіодних стрічок 24 та 48 вольт RISHANG по посиланню Світлодіодні стрічки RISHANG 24 та 48 вольт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVL |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 18 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| CRI | Ra>90 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтервал різання | 5 см |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Кут свічення | 115 град. |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Котушка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Колір випромінювання | білий нейтральний 4000К |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Тип харчування | DC 24 Вольт |
| Режим роботи | Статичний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напуга живлення DC вольт | 24 |
| Кількість світлодіодів на 1м. п. | 120 |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Тип вироби | Світлодіодна стрічка SMART |
| Колір світіння | тепло білий 3000К |
- Ціна: 535,54 ₴/м



