Світлодіодний неон 12вольт 8х16мм IP68 зелений(MARS) кратність різання 1см серія "LF" Prolum 120096
Світлодіодний неон 12вольт 8х16мм IP68 серія "LF"
Весь асортимент світлодіодного неону 5вольт, 12вольт, 24вольт, 220вольт і асексуарів за посиланням Світлодіодний гнучкий неон 5вольт,12вольт, 24вольт, 220вольт
|
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодний неон |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP68 |
| Кількість метрів в бабіні | 50 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 1 см |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 16 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Форма | Лінійна |
| Напруга мережі | 12 В |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Світлодіодний гнучкий неон |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | зелений(MARS) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231,60 ₴/пог.м



