Блок живлення 12 вольт 200Вт 16,7А захист IP20 Series SP PROLUM 222021
Блок живлення 12 вольт 200Вт 16,7А захист IP20 Series SP PROLUM
Весь асортимент блоків живлення 12вольт по посиланню Блоки живлення 12вольт ( джерела живлення 12 вольт ) постійної напруги
Переваги блоків живлення PROLUM :
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Контроль на всіх стадіях виробництва
- Довгий термін експлуатації
- Доступна вартість
Характеристики
|
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | На корпус |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Промисловий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 24.5 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
| Тип вироби | Блок живлення негерметичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694,78 ₴



