Блок питания 24 вольт 400 Вт 16,6А защита IP20 Series "SP" PROLUM 252019
Блок питания 24 вольт 300 Вт пылевлагозащита IP20. Выходное напряжение: 24 В, Выходной ток: 16,6 А, Мощность:400 Вт., Степень защиты: IP20, Тип корпуса: металлический, -20 + 40 C, 2 года гарантии.
Весь асортимент блоків живлення 24вольт по посиланню Блоки живлення 24вольт ( джерела живлення 24 вольт ) постійної напруги
|
|---|
Весь асортимент блоків живлення 24вольт по посиланню Блоки живлення 24вольт ( джерела живлення 24 вольт ) постійної напруги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 400 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | На корпус |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (В) | 24 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип вироби | Блок живлення негерметичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162,24 ₴



