Світлодіодна стрічка COB-600-IP20-NW-8-24 RM0829EC-A-L 3000K CRI90 48вольт 22724
197,92 ₴/м
168,24 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 22724
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна стрічка COB-600-IP20-NW-8-24 RM0829EC-A-L 4000K CRI90 48вольт
Якісна світлодіодна стрічка від Rishang. 600 діодів на 1 метр гарантує рівномірний засвіт будь-якого розсіювача. Можливість відрізу по 1см при 48 вольтах напруги. Потужність 10Вт/м.
Весь асортимент світлодіодних стрічок 24 та 48 вольт RISHANG по посиланню Світлодіодні стрічки RISHANG 24 та 48 вольт
Світлодіодна стрічка COB-600-IP20-NW-8-24 RM0829EC-A-L 4000K CRI90 48V
Напруга живлення, V48V
Світловий потік, Lm1000
Термін гарантії 3 роки
Колір (світіння) 4000K або 3000K
Потужність споживання, W 10
Бренд ?RISHANG
Розмір бобіни (метр)5
Тип світлодіодівCOB
Ширина 8 mm
Кількість світлодіодів 600 шт.м. COB
Ступінь захисту стрічки IP20
Індекс CRI CRI 90
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Поставка тільки бабінами по 5 метрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang Optoelectronics |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 3000K |
| Кількість світлодіодів | 600 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 48 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| CRI | Ra>90 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Кут свічення | 115 град. |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Світлодіодів шт/м | 600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Упаковка | Котушка |
| Максимальна потужність | 10 Вт |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Колір випромінювання | білий нейтральний 4000К |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Тип харчування | DC 48 вольт |
| Режим роботи | Статичний |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Мінімальна робоча температура | -25 |
| Кількість світлодіодів на 1м. п. | 600 |
| Вид виробу | світлодіодна стрічка 48 вольт |
| Кут розсіювання | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168,24 ₴/м



