Шлюз керування WIFI; ZigBee; Bluetooth; Multi Mode; SigMesh; Tuya; HomeLink PROLUM 404033
|
Шлюз керування PROLUM™
|
|---|
Весь асортимент Контролерів та димерів для світлодіодної підсвітки та освітлення Пролюм за посиланням RGB контролери,підсилювачі та диммери Prolum для світлодіодних стрічок і світильників.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Автоматичне |
| Напруга | 5 В |
| Струм | 18 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контролера | Шлюз |
| Керування | Приложение на Android |
| Сумісність з | Google Home, Tuya |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi, ZigBee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 677,13 ₴









