
Світлодіод королівським синім (Royal Blue) кольором світіння 700мА 1100лм PK2N-3LDE-SD royal blue PROLIGHT 8192
27,76 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8192
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіод PK2N-3LDE-SD royal blue
Світлодіод PK2N-3LDE-SD Royal Blue - світлодіод з королівським синім (Royal Blue) кольором світіння.
Потужність: 3Вт.
Робочий струм світлодіода: 350-700мА.
Світловий потік: 620-1100Лм.
Кут випромінювання: 130°.
Розмір: 3.5х3.5х1.9мм.
Сумісний з Cree XP-C / XP-E / XP-G.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProLight Opto |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Світлодіод |
| Стан | Новий |
| Довжина | 3.5 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Висота | 2 мм |
| Колір світіння | Синій |
| Максимальний струм | 0.7 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність розсіювання | 3 Вт |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Максимальна пряма напруга | 3.2 В |
| Максимальний прямий струм | 700мА |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,76 ₴



