
Світлодіод з зеленим (green) кольором світіння.350мА 84лм PK2N-1LGE green PROLIGHT 7165
Світлодіод PK2N-1LGE green
Світлодіод PK2N-1LGE green - світлодіод з зеленим (green) кольором світіння.
Потужність: 1Вт.
Робочий струм світлодіода: 350мА.
Світловий потік: 84Лм.
Кут випромінювання: 130°.
Розмір: 3.5х3.5мм.
Сумісний з Cree XP-C / XP-E / XP-G.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProLight Opto |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Світлодіод |
| Стан | Новий |
| Довжина | 3.5 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Висота | 2 мм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Максимальний струм | 0.7 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність розсіювання | 3 Вт |
| Світловий потік | 150 лм |
| Максимальна пряма напруга | 3.2 В |
| Максимальний прямий струм | 700мА |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 29,58 ₴



