Контролер універсальний SPI 5in1; X7; Wi-Fi; Серія: HomeLink PROLUM 404035
Контролер універсальний PROLUM SPI 5in1; X7; Wi-Fi; Серія: HomeLink необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGB стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами.
Основні функції Контролер універсальний PROLUM SPI 5in1; X7; Wi-Fi; Серія: HomeLink:
- Змінювати яскравість світіння
- Швидкість перемикання
- Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання.
Переваги Контролер універсальний PROLUM SPI 5in1; X7; Wi-Fi; Серія: HomeLink:
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Широкий асортименту моделей
- Надійність
- Доступна вартість
Весь асортимент Контролерів та димерів для світлодіодної підсвітки та освітлення Пролюм за посиланням RGB контролери,підсилювачі та диммери Prolum для світлодіодних стрічок і світильників.
| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип зв'язку | Wi-Fi |
| Тип пристрою | SPI MONO димер, SPI CCT димер, SPI RGB контролер |
| Сила струму, А | 12.0А |
| Спосіб управління | Через смартфон |
| Робоча напруга | 12V, 24V |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 113х130х30 мм |
| Країна виробника товару | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Потрібен шлюз для підключення | Ні |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 24 В |
| Кількість каналів | 5 |
| Колірна гамма | RGB |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 5-24 |
| Тип управління | Через смартфон |
| Тип зв'язку | Wi-Fi |
| Розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пульт управління | Через смартфон |
| Тип комплектующего | Контролер SPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039,68 ₴



