Світлодіодна LED стрічка SMART 12вольт 14.4Вт 5050\60 IP20 Series "SMART" RGB (Pixel Full Color) PROLUM 320052о
Світлодіодна LED стрічка SMART 12V PROLUM IP20 5050\60 являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Основне застосування світлодіодної стрічки SMART 12V PROLUM IP20 5050\60:
Для інтер'єрного освітлення:
- Натяжних стель
- Підсвічування меблів
- Робочої зони кухні
- Ванної кімнати
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
- Виділити контури будівлі
- Освітлення вітрин, вивісок
- Об'єктів реклами
- Контурне підсвічування фар
Переваги світлодіодної стрічки SMART 12V PROLUM IP20 5050\60:
- Висока якість продукту
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Економія до 90% електроенергії
- Простота монтажу
- Широкий спектр застосування
- Надійність
- Доступна вартість
-
Мінімальне замовлення 5 метрів (1 упаковка) Виробник PROLUM Виробник світлодіодів EPISTAR Серія "Smart" Тип товару Світлодіодна стрічка Тип світлодіода SMD 5050 Колір RGB (Pixel Full Color) Тип чипа WS2818b Споживана потужність 14.4 Вт\метр Сила струму 1.20 А\метр Кількість світлодіодів 60 шт./метр Яркость на светодиод 16-18 Lm\LED Світловий потік 1000 Лм/м Ступінь захисту IP20 (не вологозахищена) Робоча напруга 12V Колір підкладки (плати) Біла Упаковка 5м (1 упаковка) Робоча температура -20 до 40 °C Кут розсіювання 120° Кратність різання 2,5 см (3 світлодіода) Ширина стрічки 10 мм Розміри 10 х 5000 мм Строк служби LED 40,000 годин Гарантія 12 місяців Додатково Кількість контактів : 4 PIN Країна виробника товару Китай
-
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Постачання тільки бабінами по 5 метрів.
Весь асортимент Світлодіодні стрічки Prolum 5 вольт, 12 вольт, 24 вольт , 48 вольт , 220 вольт по посиланню Світлодіодні стрічки Prolum 5 вольт, 12 вольт, 24 вольт , 48 вольт , 220 вольт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB SMART |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 1.5 см |
| Кут свічення | 115 град. |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Основні | |
| Упаковка | Котушка |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Режим роботи | Статичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Вид виробу | Світлодіодна адресна стрічка |
| Кількість світлодіодів на 1м. п. | 60 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200,20 ₴/м








