

Мережевий адаптер PROLUM 12 вольт 12Вт 1А Series "P" 221008
Блок живлення PROLUM 12V Series "P" - надійне та ефективне обладнання, яке забезпечує перетворення мережевих 220В на стабільну напругу 12В. Такі блоки живлення для світлодіодної стрічки, неонової стрічки, камер відеоспостереження, СКУД та іншого обладнання гарантуватимуть максимальну безпеку під час експлуатації, захищаючи від перенапруги та інших дефектів у мережі. Може застосовуватися в промисловій та побутовій автоматиці, щоб гарантувати високу якість напруги для сумісних із напругою пристроїв.
Весь асортимент блоків живлення 12вольт по посиланню Блоки живлення 12вольт ( блоки живлення ) постійної напруги
Характеристики
|
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 77 мм |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний потужність (Вт) | 24 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
| Тип вироби | Мережевий адаптер |
| Розмір роз'єму живлення | 5,5х2,5мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96,92 ₴



