
Мережевий адаптер PROLUM 12 вольт 24Вт 2А Series "PD" 224002
Мережевий адаптер 12 вольт для живлення світлодіодних стрічок і світлодіодного неону. Розмір роз'єму живлення 5,5х2,5мм.Ступінь захисту: IP20, Тип корпусу: настільний, довжина кабелю 0,9 м,
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Контроль на всіх стадіях виробництва
- Довгий термін експлуатації
- Доступна вартість
Весь асортимент блоків живлення 12вольт по посиланню Блоки живлення 12вольт ( блоки живлення ) постійної напруги
Характеристики
|
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 93 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний потужність (Вт) | 24 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
| Тип вироби | Мережевий адаптер |
| Розмір роз'єму живлення | 5.5х2,5мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171,08 ₴



