Світлодіодна стрічка RGB 12вольт 10Вт S-type IP20 SMD3535 60шт/м 6 мм 10метрів Prolum 320133
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 12V; IP20; 3535\60; S-TYPE; Series "S"
| Мінімальне замовлення | 10 метрів (1 упаковка) |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Серія | "S" |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіода | SMD 3535 |
| Колір | RGB |
| Споживана потужність | 10 Вт\метр |
| Сила струму | 1.20 А\метр |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./метр |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Робоча напруга | 12V |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Упаковка | 10м (1 упаковка) |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Кут розсіювання | 120 градусів |
| Кратність різання | 5 см (3 світлодіода) |
| Ширина стрічки | 6 мм |
| Строк служби LED | 50,000 годин |
| Гарантія | 12 місяців |
Увага! Поставка тільки бабінами по 10 метрів.
Весь асортимент Світлодіодні стрічки Prolum 5 вольт, 12 вольт, 24 вольт , 48 вольт , 220 вольт по посиланню Світлодіодні стрічки Prolum 5 вольт, 12 вольт, 24 вольт , 48 вольт , 220 вольт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD3535 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 10 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 5 см |
| Довжина | 10000 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір випромінювання | RGB |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Максимальна потужність Вт | 10 |
| Тип вироби | Світлодіодна стрічка RGB |
| Максимальна потужність, Вт | 10 |
| Робоча напруга (В) | 12 |
| Ширина стрічки,мм | 6 |
| Гарантійний термін (місяців) | 12 |
| Кількість світлодіодів на 1 м.п. | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157,88 ₴/м



