Світлодіодна стрічка RGB 12вольт 12Вт S-type IP20 SMD3535 84шт/м 6 мм 10метрів Prolum 320134
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 12V; IP20; 3535\60; S-TYPE; Series "S"
|
|---|
Увага! Поставка тільки бабінами по 10 метрів.
Весь асортимент Світлодіодні стрічки Prolum 5 вольт, 12 вольт, 24 вольт , 48 вольт , 220 вольт по посиланню Світлодіодні стрічки Prolum 5 вольт, 12 вольт, 24 вольт , 48 вольт , 220 вольт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 12 Вт |
| Кількість світлодіодів | 84 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD3535 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 10 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 3.5 см |
| Довжина | 10000 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Світлодіодів шт/м | 84 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір випромінювання | RGB |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Максимальна потужність Вт | 12 |
| Тип вироби | Світлодіодна стрічка RGB |
| Максимальна потужність, Вт | 12 |
| Робоча напруга (В) | 12 |
| Ширина стрічки,мм | 7 |
| Гарантійний термін (місяців) | 12 |
| Кількість світлодіодів на 1 м.п. | 84 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218,40 ₴/м



