Світлодіодна стрічка 24 вольта 2835-192-IP20-NW-10-24 RD00K2TC-A 4000K CRI90 3м. н/у Рішанг 9435
Світлодіодна стрічка 2835-192-IP20-NW-10-24 RD00K2TC-A 4000K CRI90 3м. н/у
Світлодіодна стрічка преміум рівня від виробника Rishang має білий нейтральний колір світіння (4000К). Температура експлуатації: -25 ... +60 °C. Серія стрічки - RD. Ширина стрічки - 10мм.
Високий індекс кольорупередачі CRI 90, саме для тих випадків, де потрібне ідеальне світло зі справжніми кольорами.
Весь асортимент світлодіодних стрічок 24 та 48 вольт RISHANG по посиланню Світлодіодні стрічки RISHANG 24 та 48 вольт
Серія RD - це преміум стрічки найвищої якості та надійності.
- виготовлена з високоякісної гнучкої плати з товстим шаром міді 3oz, яка покрита за технологією Sink tin, що гарантує ефективне тепловідведення, рівномірну яскравість та мінімальне падіння напруги по всій довжині плати;
- надійні та ефективні чіпи від світових виробників - це запорука якісних світлових характеристик протягом усього періоду експлуатації;
- ретельна біновка світлодіодів для рівного та ідеального кольору світіння;
- висока гнучкість стрічки та високий опір до окислення контактних майданчиків.
Клейка основа, фірмовий скотч 3M модель 9495 має високу адгезію до різних поверхонь та гарний коефіцієнт теплопровідності.
Споживання 1м:= 18Вт.
Споживання 3м:= 46.5Вт(15.5Вт/м) при підключенні з одного боку.
Мінімальне замовлення - 3м.
Відповідає стандартам CE, RoHS, UL.
Світлодіодна стрічка 2835-192-IP20-NW-10-24 RD00K2TC-A 4000K CRI90 3м. н/у
Напруга живлення, V 24V
Світловий потік, Lm 2275
Термін гарантії 5 років
Колір (світіння) 4000K
Потужність споживання, W 18
Бренд RISHANG
Тип світлодіодів2835
Ширина 10 mm
Кількість світлодіодів 192 шт.м.
Ступінь захисту стрічки IP20
Індекс CRI CRI 90
Увага! Ціна вказана за 1,0 погонний метр. Поставка тільки бабінами по 3 метра.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang Optoelectronics |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 18 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість світлодіодів | 192 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| CRI | Ra>90 |
| Кількість метрів в бабіні | 3 м |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Світловий потік | 2275 лм |
| Кут свічення | 115 град. |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Світлодіодів шт/м | 192 |
| Клас стрічки | Преміум |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Упаковка | Котушка |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Тип харчування | DC 24 Вольт |
| Режим роботи | Статичний |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напуга живлення DC вольт | 24 |
| Кількість світлодіодів на 1м. п. | 192 |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 24 вольт |
| Кут розсіювання | 120 град. |
- Ціна: 619,82 ₴/м



