
Світлодіодний модуль COB 2,0 Вт 12вольт зелений IP67 з матовою лінзою Prolum 320077о
| Тип світлодіода | COB |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Світловий потік | 200 Lm |
| Потужність | 2W |
| Робоча напруга | 12V |
| Ступінь захисту | IP67 (Герметичний) |
| Розміри,мм | 70х19 |
| Кут розсіювання | 140° |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Гарантія | 12 місяців |
Увага! Мінімальна поставка блок -20шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світіння | Зелений |
| Кут свічення | 140 град. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 2 Вт |
| Світловий потік | 200 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світлодіодів | COB |
| Габарити | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | DC 12 Вольт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,15 ₴



