Світлодіодний модуль 12вольт 1,0Вт 5500-6000К 3LED SMD2835 з лінзами IP66 Т1 Prolum 321011
20,48 ₴
17,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 321011
+380 (67) 340-68-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний модуль 12вольт 0,,72Вт 5500-6000К 3LED SMD2835 з лінзами IP66
|
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 160 град. |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 1 Вт |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колірна температура | 6000K |
| Габарити | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Висота | 7.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | DC 12 Вольт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,40 ₴



